Jednorazowe spotkanie indywidualne online

Cieszę się, że chcesz się ze mną spotkać. Podczas godzinnego spotkania online:

  • rozmowę będziemy prowadzić w języku angielski,
  • porozmawiamy na wybrany przez Ciebie temat rozwoju umiejętności Business English,
  • odpowiem na Twoje dodatkowe pytania dotyczące pomysłów na samodzielną pracę z sprawdzonymi i ciekawymi materiałami do nauki angielskiego w biznesie online,
  • podzielę się z Tobą szczerym feedbackiem na temat Twojego poziomu angielskiego,
  • opowiem Ci również, jak wyglądają moje indywidualne spotkania z uczniami.

Spotkanie nie obejmuje przygotowania 3 miesięcznego planu nauki. Opracowanie planu nauki jest kolejnym krokiem naszej współpracy.

Po dokonaniu zakupu, skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania online oraz przesłać Ci link z zaproszeniem online.

*Wykupione spotkanie należy wykorzystać w ciągu 28 dni kalendarzowych od daty zakupu. Po tym okresie spotkanie przepada.

Co dalej

Podczas pierwszego spotkania omówimy Twoje potrzeby i pomysły, a ja podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w pracy z innymi uczniami. W zależności od Twoich potrzeb ustalimy plan i częstotliwość spotkań – zazwyczaj odbywają się one raz lub dwa razy w tygodniu. Po naszej pierwszej rozmowie przygotuję dla Ciebie indywidualny plan nauki i zaczniemy działać.

Podczas naszych spotkań skupimy się na obszarach Business English, na których Ci najbardziej zależy. Może to być stopniowe przejście z ogólnego języka angielskiego na język angielski biznesowy, przygotowanie prezentacji w języku angielskim, poprawa wymowy Business English lub budowanie krótszych i spójnych wypowiedzi podczas spotkań w języku angielskim.

Często zdarza się, że ktoś przychodzi do mnie z potrzebą pracy nad gramatyką czy poszerzeniem słownictwa, a po kilku spotkaniach okazuje się, że naszym prawdziwym celem powinna być poprawna wymowa lub skrócenie wypowiedzi, aby były bardziej zwięzłe i profesjonalne.

Po pierwszych trzech miesiącach wspólnie podejmujemy decyzję odnośnie najlepszego dla Ciebie sposobu nauki. Może to być kontynuacja naszych indywidualnych spotkań, dołączenie do naszej grupy konwersacyjnej online Business TED Talks lub też samodzielna nauka.

Zarezerwuj dogodny dla siebie termin spotkania.