Formularz kontaktowy

  * Wymagane

  Dane kontaktowe

  Milena Stalmach

  Business English Support

  Milena Stalmach
  instagramkontaktyoutubelinkedin

  Dane adresowe

  ul. Kurkowa 14/195,
  50-210 Wrocław

  Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin spotkania.

  Opinie

  Joanna Gontarz
  Joanna Gontarz
  2023-12-08
  Przesympatyczna osoba😊 wspiera i dopinguje swoich uczniow. Przy niej można się rozgadać i poznac wiele ciekawych wskazówek jak efektywnie uczyć się angielskiego. Dzieki Milenie mogę już lepiej i pewniej prowadzić konwersacje w języku angielskim 🙂 Gorąco polecam 🙂
  Kasia Żurawska
  Kasia Żurawska
  2023-12-06
  Zdecydowanie polecam zajęcia z Mileną! Nasze czwartkowe spotkania o 7.00 rano w grupie konwersacyjnej to coś więcej niż nauka. Czekam na nie z niecierpliwością przez cały tydzień :). Trafne uwagi, spostrzeżenia i konkretne wskazówki dają kopa do dalszej pracy. Dziękuję!!
  Magdalena iwańczak
  Magdalena iwańczak
  2023-12-04
  Dzięki lekcjom z Mileną nie tylko rozwinęłam się językowo ale również podszkoliłam swój sposób komunikacji. Polecam !
  Maciej Wentland
  Maciej Wentland
  2023-11-24
  Bardzo doceniam spotkania online, ponieważ są one niezwykle przydatne w mojej codziennej zdalnej pracy. Pomagają mi doskonalić umiejętności językowe oraz zrozumieć specyfikę języka angielskiego w kontekście biznesowym. Dzięki nim czuję się pewniej w komunikacji z zagranicznymi partnerami i klientami, co z kolei przekłada się na efektywność mojej pracy. To również doskonała okazja do ćwiczenia prezentacji kursu. Ogólnie rzecz biorąc, nasze spotkania w dziedzinie Business English są nieocenione i mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę współpracę. Polecam:)
  Artur Tylicki
  Artur Tylicki
  2023-11-24
  Milena NIE jest kolejnym „nauczycielem angielskiego”! Dla mnie jest przewodnikiem i trenerem w komunikacji biznesowej. Indywidualne podejście do potrzeb zgłoszonych na pierwszym spotkaniu pozwoliło mi wzmacniać te aspekty Business English, które były dla mnie kluczowe. Przerabianie kolejnej nudnej książki czy sztampowe słuchanki nie maja racji bytu na zajęciach z Mileną. Konkretne wskazówki, dopasowanie pod upodobania podopiecznego, a przede wszystkim wzajemne zaufanie jakie przejawiało się podczas spotkań sprawiało, że tworzyła się przestrzeń na owocną pracę. Po za znaczącym wpływem na poprawę moich umiejętności językowych, Milena pokazała mi wiele różnych podejść do zagadnień związanych z moją profesją. Dziękuje.
  Mateusz Kowal
  Mateusz Kowal
  2023-11-19
  Zgadzam się z poprzednimi opiniami. W życiu przerobiłem wielu trenerów / nauczycieli języka jednak Milena super prowadzi proces rozowjowy. Serdecznie polecam.
  Ania W
  Ania W
  2023-11-17
  Z Mileną podjęłam współpracę kilka lat temu a w tym roku, po krótkiej przerwie wróciłam ponownie do zajęć. Milena jest osobą bardzo otwartą, zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, nowatorski, wręcz nieszablonowy. Pozwala to na naukę zarówno części biznesowej a także praktykowanie, używanie języka w życiu codziennym. Milena jest bardzo zdyscyplinowaną osobą, konkretną i jasno komunikuje nad czym powinniśmy się skupić. Z drugiej strony daje bardzo konstruktywny feedback, dzięki czemu wiemy, w którym kierunku powinnyśmy zmierzać aby dotrzeć do celu. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Mileną!
  Alicja Olszowa
  Alicja Olszowa
  2023-11-16
  Bardzo długo szukałam osoby która prawdziwe i rzetelnie podchodzi do nauki Bussines English. Zależało mi na indywidulanym podejściu oraz zaangażowaniu, a nie standardowej szkoły/ nauczyciela który ślepo podąża wg. wybranego schematu nauki języka. W końcu ją zalazłam! Milena jest osobą która zawsze stara się dopasować tok nauki do twoich potrzeb. Jej lekcje są bardzo przydatne przed ważnymi spotkaniami, gdzie w dużym stopniu zawdzięczam jej pomoc w przygotowaniu pod kątem języka angielskiego ale też i biznesowego😊 Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy zauważyłam efekty związane z podwyższeniem swojego poziomu już po kilku naszych spotkaniach. Podsumowując, jeśli Business English to tylko u Mileny 😊
  Kamila R
  Kamila R
  2023-11-15
  Jestem bardzo zadowolona z podejścia, sposobu prowadzenia zajęć, konkretnych wskazówek i realnej pracy nad tym, co jest do poprawy. Milena ma trafne uwagi i potrafi wyprowadzić język na prostą tak, ze nie ma to znamion siermiężnej nauki (przy tym jest wymagająca i empatyczna jednocześnie). Zajęcia są ciekawe i różnorodne, korzystamy z wielu źródeł, co pomaga nie tylko w nauce języka biznesowego, ale i small talku.
  Radosław Jarecki
  Radosław Jarecki
  2023-11-13
  Śmiało polecam Milenę jako nauczycielkę angielskiego biznesowego. Oprócz świetnej znajomości języka ma również praktyczne doświadczenie w biznesie, co sprawia, że wie, o czym mówi z praktyki. Każde zajęcia są dla mnie wyzwaniem i czuję progres. Jeśli ktoś chce nauczyć się angielskiego biznesowego w przyjaznej atmosferze, to zdecydowanie powinien się z Mileną skontaktować.