Jestem trenerką, nie nauczycielką

Pewnie jednym z pierwszych pytań, które pojawiło się w Twojej głowie było:

 “A właściwie, dlaczego ‘Business English Trainer’, a nie po prostu nauczyciel?”

Jest kilka powodów, dlaczego 🙂

  • Od ponad 12 lat łączę doświadczenie w międzynarodowych projektach z nauczaniem Business English.
  • Kładę nacisk na rozmowę, łącząc codzienny small talk z nowoczesnym językiem biznesu.
  • Uczę, jak aktywnie uczestniczyć w anglojęzycznych spotkaniach, wypowiadając się zwięźle i profesjonalnie.

A co najważniejsze:

  • Jesteśmy zespołem. Wspólnie planujemy Twoją naukę, tym razem praktycznie i skutecznie. Określając Twój Czas + Budżet + Realną potrzebę w pracy.

Tym, co wyróżnia mnie spośród tradycyjnych szkół językowych i innych lektorów języka angielskiego, to korporacyjne doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych projektach dla globalnych klientów. Głównie w środowisku korporacyjnym, w obszarach, takich jak Zarządzanie projektami, Sprzedaż, Finanse, Obsługa Klienta, IT oraz Produkcja.

Jako trener angielskiego w biznesie, wyznaczyłam sobie za cel zainspirowanie Cię do nauki angielskiego w dorosłym, pełnym obowiązków życiu w całkiem nowy sposób – łącząc rozwój osobisty z opanowywaniem nauki języka angielskiego. Wierzę, że dzięki takiemu połączeniu można rozwijać swoje umiejętności językowe, a co za tym idzie, budować większą pewność siebie podczas anglojęzycznych spotkań.

Od czego zacząć naszą współpracę?

Pewnie zastanawiasz się jak możemy zacząć? Masz kilka opcji. Możesz:

  • Wybrać spotkania indywidualne ze mną, które zaczniemy od opracowania 3 miesięcznego planu Twojej nauki Business English.
  • Dołączyć do naszej Grupy konwersacyjnej ‘Business meetings & TED talks’
  • Wybrać jeden z przygotowanych przeze mnie kursów.

Milena Stalmach

Business English Support

Milena Stalmach
instagramkontaktyoutubelinkedin

Opinie

Joanna Gontarz
Joanna Gontarz
2023-12-08
Przesympatyczna osoba😊 wspiera i dopinguje swoich uczniow. Przy niej można się rozgadać i poznac wiele ciekawych wskazówek jak efektywnie uczyć się angielskiego. Dzieki Milenie mogę już lepiej i pewniej prowadzić konwersacje w języku angielskim 🙂 Gorąco polecam 🙂
Kasia Żurawska
Kasia Żurawska
2023-12-06
Zdecydowanie polecam zajęcia z Mileną! Nasze czwartkowe spotkania o 7.00 rano w grupie konwersacyjnej to coś więcej niż nauka. Czekam na nie z niecierpliwością przez cały tydzień :). Trafne uwagi, spostrzeżenia i konkretne wskazówki dają kopa do dalszej pracy. Dziękuję!!
Magdalena iwańczak
Magdalena iwańczak
2023-12-04
Dzięki lekcjom z Mileną nie tylko rozwinęłam się językowo ale również podszkoliłam swój sposób komunikacji. Polecam !
Maciej Wentland
Maciej Wentland
2023-11-24
Bardzo doceniam spotkania online, ponieważ są one niezwykle przydatne w mojej codziennej zdalnej pracy. Pomagają mi doskonalić umiejętności językowe oraz zrozumieć specyfikę języka angielskiego w kontekście biznesowym. Dzięki nim czuję się pewniej w komunikacji z zagranicznymi partnerami i klientami, co z kolei przekłada się na efektywność mojej pracy. To również doskonała okazja do ćwiczenia prezentacji kursu. Ogólnie rzecz biorąc, nasze spotkania w dziedzinie Business English są nieocenione i mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę współpracę. Polecam:)
Artur Tylicki
Artur Tylicki
2023-11-24
Milena NIE jest kolejnym „nauczycielem angielskiego”! Dla mnie jest przewodnikiem i trenerem w komunikacji biznesowej. Indywidualne podejście do potrzeb zgłoszonych na pierwszym spotkaniu pozwoliło mi wzmacniać te aspekty Business English, które były dla mnie kluczowe. Przerabianie kolejnej nudnej książki czy sztampowe słuchanki nie maja racji bytu na zajęciach z Mileną. Konkretne wskazówki, dopasowanie pod upodobania podopiecznego, a przede wszystkim wzajemne zaufanie jakie przejawiało się podczas spotkań sprawiało, że tworzyła się przestrzeń na owocną pracę. Po za znaczącym wpływem na poprawę moich umiejętności językowych, Milena pokazała mi wiele różnych podejść do zagadnień związanych z moją profesją. Dziękuje.
Mateusz Kowal
Mateusz Kowal
2023-11-19
Zgadzam się z poprzednimi opiniami. W życiu przerobiłem wielu trenerów / nauczycieli języka jednak Milena super prowadzi proces rozowjowy. Serdecznie polecam.
Ania W
Ania W
2023-11-17
Z Mileną podjęłam współpracę kilka lat temu a w tym roku, po krótkiej przerwie wróciłam ponownie do zajęć. Milena jest osobą bardzo otwartą, zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, nowatorski, wręcz nieszablonowy. Pozwala to na naukę zarówno części biznesowej a także praktykowanie, używanie języka w życiu codziennym. Milena jest bardzo zdyscyplinowaną osobą, konkretną i jasno komunikuje nad czym powinniśmy się skupić. Z drugiej strony daje bardzo konstruktywny feedback, dzięki czemu wiemy, w którym kierunku powinnyśmy zmierzać aby dotrzeć do celu. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Mileną!
Alicja Olszowa
Alicja Olszowa
2023-11-16
Bardzo długo szukałam osoby która prawdziwe i rzetelnie podchodzi do nauki Bussines English. Zależało mi na indywidulanym podejściu oraz zaangażowaniu, a nie standardowej szkoły/ nauczyciela który ślepo podąża wg. wybranego schematu nauki języka. W końcu ją zalazłam! Milena jest osobą która zawsze stara się dopasować tok nauki do twoich potrzeb. Jej lekcje są bardzo przydatne przed ważnymi spotkaniami, gdzie w dużym stopniu zawdzięczam jej pomoc w przygotowaniu pod kątem języka angielskiego ale też i biznesowego😊 Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy zauważyłam efekty związane z podwyższeniem swojego poziomu już po kilku naszych spotkaniach. Podsumowując, jeśli Business English to tylko u Mileny 😊
Kamila R
Kamila R
2023-11-15
Jestem bardzo zadowolona z podejścia, sposobu prowadzenia zajęć, konkretnych wskazówek i realnej pracy nad tym, co jest do poprawy. Milena ma trafne uwagi i potrafi wyprowadzić język na prostą tak, ze nie ma to znamion siermiężnej nauki (przy tym jest wymagająca i empatyczna jednocześnie). Zajęcia są ciekawe i różnorodne, korzystamy z wielu źródeł, co pomaga nie tylko w nauce języka biznesowego, ale i small talku.
Radosław Jarecki
Radosław Jarecki
2023-11-13
Śmiało polecam Milenę jako nauczycielkę angielskiego biznesowego. Oprócz świetnej znajomości języka ma również praktyczne doświadczenie w biznesie, co sprawia, że wie, o czym mówi z praktyki. Każde zajęcia są dla mnie wyzwaniem i czuję progres. Jeśli ktoś chce nauczyć się angielskiego biznesowego w przyjaznej atmosferze, to zdecydowanie powinien się z Mileną skontaktować.