Jednorazowe spotkanie indywidualne online

Co obejmuje spotkanie:

Cieszę się, że chcesz się ze mną spotkać. Podczas godzinnego spotkania online:

 • Porozmawiamy na wybrany przez Ciebie temat rozwoju umiejętności Business English.
 • Odpowiem na Twoje dodatkowe pytania dotyczące pomysłów na samodzielną pracę z sprawdzonymi i ciekawymi materiałami do nauki angielskiego w biznesie online.
 • Opowiem Ci również, jak wyglądają moje indywidualne spotkania z uczniami, zaczynając od przygotowania indywidualnego planu nauki na kolejne 3 miesiące.

Po dokonaniu zakupu, skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania online oraz przesłać Ci link z zaproszeniem online.

*Wykupione spotkanie należy wykorzystać w ciągu najbliższego miesiąca od daty zakupu. Po tym okresie spotkanie przepada.

Do zobaczenia na naszym pierwszym spotkaniu 🙂

Milena, Twój trener angielskiego w biznesie.

3 miesięczna współpraca indywidualna

Nasza współpraca indywidualna obejmuje:

 • Spotkania indywidualne 2x w tygodniu przez okres 3 miesięcy (12 tygodni).
 • Przygotowanie dla Ciebie planu nauki Business English.
 • Indywidualne dobranie materiałów do nauki zgodnie z trybem pracy w ciągu dnia i całego tygodnia.
 • Stałe wsparcie na co dzień w wyzwaniach w pracy np. przygotowując do spotkania, omawiając błędy w wysłanym mailu czy ekspresowe tłumaczenie krótkiej wiadomość.
 • Wsparcie w stworzeniu pomocnego systemu zarządzania notatek i zapisywania nowo poznanych źródeł do nauki Business English.
 • Szczery feedback w trakcie współpracy.
 • Ustalenie kolejnych kroków milowych po zakończeniu spotkań.
 • Możliwosc dolaczenia do grupy konwersacyjnej Business meetings & TED Talks.

Opis

Naszą współpracę rozpoczynamy od przygotowania dla Ciebie planu nauki na kolejne 3 miesiące. Podczas pierwszego spotkania omówimy Twoje potrzeby i pomysły, a ja podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w pracy z innymi uczniami. Ustalimy też częstotliwość spotkań – zazwyczaj odbywają się one raz lub dwa razy w tygodniu. Po naszej rozmowie przygotuję dla Ciebie indywidualny plan nauki i zaczniemy działać.

Przez pierwsze 3 miesiące będziemy skupiać się na rozmowie oraz tych obszarach Business English, na których Ci najbardziej zależy. Może to być stopniowe przejście z ogólnego języka angielskiego na język angielski biznesowy, poprawna wymowa lub budowanie krótszych i spójnych wypowiedzi podczas spotkań w języku angielskim.

Często zdarza się, że ktoś przychodzi do mnie z potrzebą pracy nad gramatyką czy poszerzeniem słownictwa, a po kilku spotkaniach okazuje się, że naszym prawdziwym celem powinna być poprawna wymowa lub skrócenie wypowiedzi, aby były bardziej zwięzłe i profesjonalne.

Po trzech miesiącach wspólnie podejmujemy decyzję odnośnie najlepszego dla Ciebie sposobu nauki. Może to być kontynuacja naszych indywidualnych spotkań lub też dołączenie do naszej grupy konwersacyjnej online Business TED Talks.

Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin rozmowy.
Przedstawię wszystkie szczegóły.