Cześć,

Opowiem Ci, jak wyglądają moje spotkania indywidualne z uczniami w trzech krokach:

Krok 1 - plan działania

Naszą współpracę rozpoczynamy od przygotowania dla Ciebie planu nauki na kolejne 3 miesiące. Podczas pierwszego spotkania omówimy Twoje potrzeby i pomysły, a ja podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w pracy z innymi uczniami. Ustalimy też częstotliwość spotkań – zazwyczaj odbywają się one raz lub dwa razy w tygodniu. Po naszej rozmowie przygotuję dla Ciebie indywidualny plan nauki i zaczniemy działać.

Krok 2 - oczekiwania kontra rzeczywistość

Przez pierwsze 3 miesiące będziemy skupiać się na rozmowie oraz tych obszarach Business English, na których Ci najbardziej zależy. Może to być stopniowe przejście z ogólnego języka angielskiego na język angielski biznesowy, poprawna wymowa lub budowanie krótszych i spójnych wypowiedzi podczas spotkań w języku angielskim.

Często zdarza się, że ktoś przychodzi do mnie z potrzebą pracy nad gramatyką czy poszerzeniem słownictwa, a po kilku spotkaniach okazuje się, że naszym prawdziwym celem powinna być poprawna wymowa lub skrócenie wypowiedzi, aby były bardziej zwięzłe i profesjonalne.

Krok 3 - podnosimy poprzeczkę

Po trzech miesiącach wspólnie podejmujemy decyzję odnośnie najlepszego dla Ciebie sposobu nauki. Może to być kontynuacja naszych indywidualnych spotkań lub też dołączenie do naszej grupy konwersacyjnej online Business TED Talks.

Do zobaczenia
Milena. Twój trener angielskiego w biznesie.

Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin rozmowy.
Przedstawię wszystkie szczegóły.