Kurs Business English - Jak wrócić do nauki angielskiego po latach przerwy i przejść na poziom Business English?

Co obejmuje kurs online?

  • Nagranie kursu w formie video dostępne online przez kolejny rok od daty zakupu
  • Dodatkowe materiały w formie ćwiczeń i checklisty
  • Zestawienie stron, kanałów YouTube, podcastów i rekomendowanych książek w formie podręcznej listy pdf
  • Certyfikat ukończenia kursu Business English online

Opis

Jeśli zastanawiasz się, jak po latach przerwy wrócić do nauki angielskiego i jednocześnie przejść na poziom Business English to ten kurs jest dla Ciebie.

Z ponad 12 letnim doświadczeniem jako trener angielskiego w środowisku biznesowym, stworzyłam kurs Business English. Spokojnie – nie zamierzam teraz zanudzać Cię długim monologiem, dlaczego ten kurs może być dla Ciebie pomocny. Znam to uczucie, gdy trzeba przewijać stronę przez trzy minuty, aby poznać pełną ofertę kursu. Lubię konkretne, a zarazem proste podejście, i tak też opowiem Ci o tym kursie.

W trakcie kursu poprowadzę Cię dokładnie tak, jak pracuję z moimi uczniami – krok po kroku, konkretnie i wymagająco. Będę od Ciebie oczekiwać zaangażowania, ale jednocześnie będę Cię inspirować do łączenia nauki Business English z umiejętnościami miękkimi, niezbędnymi w Twojej codziennej pracy.

Podczas kursu skutecznie zaplanujesz swoją naukę Business English

Zrozumienie potrzeby rozwoju angielskiego w pracy jest bardzo ważne. Jednak jest to dopiero Twój pierwszy krok. Kolejnym jest określenie celów, tzw. kamieni milowych. Nie wszystko od razu – jak to moi uczniowie mają w zwyczaju. Na sam koniec potrzebne Ci są narzędzia, sprawdzone źródła w Internecie – strony internetowe, biznesowe podcasty oraz rozwojowe kanały na YouTube.

I tak właśnie przygotowałam mój kurs Business English. Dosłownie prowadzę Cię za rękę i pokazuję, jak wrócić do regularnej pracy nad angielskim biznesowym. Niezależnie od Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, zawsze jest kilka kluczowych kroków, które warto podjąć przed faktyczną nauką. Przede wszystkim:

  • Wybrać obszar Business English, który jest dla Ciebie priorytetem w pracy.
  • Ustalić plan nauki angielskiego w biznesie.
  • Zrozumieć prawdziwe znaczenie Business English.
  • Poznać sprawdzone źródła online oraz podręczniki do samodzielnej nauki.
  • Wykorzystać nowo poznane słowa i wyrażenia w pracy.
  • Utrzymać motywację do nauki Business English na dłuższą metę.

W trakcie kursu, poprowadzę Cię przez wszystkie te kroki. Tym razem spróbuj inaczej niż do tej pory – z moim wsparciem, konkretniej i ciekawiej.

Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin spotkania.